Dil Seçimi Türkçe İngilizce
Bize Ulaşın (0332) 321 28 00

Hakkımızda

Anasayfa » Kurumsal » Hakkımızda

YALÇINHAN TURİZM 1994 yılından itibaren özverili hizmet prensibi ile yola çıkmış bulunmakta ve sizlere vermiş olduğumuz hizmetin can güvenliğini taşıdığından dolayı daha dikkatli sağlam ve bir o kadar da emin adımlarla ve biz sevgi taşıyoruz ilkesini benimseyerek, kaliteli, tecrübeli konusunda uzman profesyonel kadromuzla personellerinizle siz saygıdeğer yöneticilerimiz arasında güvenli ve sağlam bir köprü olarak hizmetimizi sürdürmekteyiz. Araçlarımızın personel servis taşımacılığı için gereken bütün teknik donanıma sahiptir. Araçlarımız Karayolları Mali Mesuliyet Sigortası, Kasko, Ferdi Koltuk Sigortası ile sigortalandırılmıştır. Sürücülerimiz ise işe başlamadan önce ve çalıştığı sürece belirli aralıklarla ileri sürüş teknikleri eğitimi almaktadır. Şirketimiz kalite anlayışı ile TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ HİZMET YETERLİLİK BELGESİ (TS-12257/Kasım 2001Öğrenci ve Personel Taşıma ), ISO 9001:2000 (Öğrenci ve Personel Taşıma), OHSAS 18001:1999 (Öğrenci ve Personel Taşıma) hizmet ve kalite belgeleri ile hizmet vermektedir. Bütün sürücülerimiz düzenli olarak ilk yardım eğitimi almaktadır. Bu alanda da taşıdığımız sorumluluğu yerine getirdiğimizin en büyük ispatı resmi kurum ve özel kurumlardan aldığımız sayısız başarı teşekkür belgeleridir.


MİSYON
Kaliteli, konforlu, güven duyulan, bir hizmet vererek MÜŞTERİLERİMİZİN; çağdaş bir çalışma ortamı adil ekonomik ve sosyal haklar vererek. ÇALIŞANLARIMIZIN; kurallara saygılı ve sorunlara duyarlı davranarak, ÇEVREMİZİN; tercih ettiği ve referans olarak gösterdiği bir kuruluş olmaktır.
 
VİZYON
Vizyon anlayışımız ; Hiçbir maddi değerin satın alamayacağı İNSAN canını taşıdığımız bilinciyle hizmette mükemmeliyete ulaşarak personel, öğrenci ve turizm taşımacılığında ilk tercih olmaktır.